Life is change, keep smile! I'm not carnivore you can too Golden Rose Longstay Support faith perseverance fight Give or get?

6/12/2016

I'm not a carnivore, you can too!
Kto z Was ma pupila? 
Kto z Was jest zwolennikiem zwierząt?
 Kto z Was jest przeciwko ich krzywdzeniu? 


A jednak, jesteśmy całkowicie nieświadomi.. Społeczeństwo, mimo starań Obrońców Praw Zwierząt zamyka nam oczy na to co istotne w tej sprawie. Każdego dnia przez to że na obiad zjemy gyrosa, kotleta czy kebaba giną dziesiątki tysięcy niewinnych zwierząt. Po co? Żebyśmy mogli objeść  się do bólu brzucha. 
Dzisiaj chcę Was uświadomić jak jest naprawdę, bo w ciągu ostatnich miesięcy moje podejście do jedzenia mięsa a przede wszystkim zwierząt zmieniło się diametralnie. 
Zawsze byłam wrażliwa na cierpienie wszystkiego co żyje, ale teraz świadoma jak okrutni i nieczuli są ludzie, biorę udział we wszystkim kampaniach czy petycjach na rzecz Praw Zwierząt, które do mnie dotrą i namawiam innych do udziału. 
W Chinach każdego roku obchodzony jest festyn psiego mięsa, psy giną na ulicach tłuczone pałkami po całym ciele do śmierci, następnie wieszane na hakach zostają obdarte ze skóry i sprzedane na mięso. 
Firma Yahoo zbija fortunę na nielegalnej sprzedaży kości słoniowej, przez co giną słonie, okazuje się, że za około 10-20 lat mogą one wyginąć, straszne.
Wyobraźcie sobie, że i słoń i pies mają tak rozbudowany mózg, że jest on niemal jak ludzki. 
Każdego dnia w naszym kraju! Giną kury, indyki, krowy, konie, osły, świnie.. A my możemy to zmienić! Wystarczy stopniowo przestać jeść mięso, spróbujcie, to nie takie trudne, w dzisiejszym świecie prawie wszędzie możemy dostać jedzenie w wersji wege. Ja obecnie jestem na etapie końcowym, od czasu do czasu jem mięso ale staram się je zastępować i uwierzcie to nie wpłynie na wasze zdrowie, np.: pierś kurczaka ma mniej białka niż soja, więc waszemu organizmowi niczego nie będzie brakować, a zwierzęta otrzymają życie, do którego mają prawo jak my,
Z dnia na dzień jem więcej warzyw, a mniej zwierząt, już niedługo pewnie przestane jeść je całkowicie, dlatego co roku przez moje podejście kilka zwierząt nie zostaje zabitych, im więcej nas będzie, tym więcej zwierząt przeżyje! DO DZIEŁA!

Poniżej znajdziecie linki, a pod moimi obserwatorami baner, w którego kliknięcie przekieruje Was na stronę, tam klikając na smutnego psiaka potwierdzicie swój udział, a to jest równoznaczne z dostarczeniem karmy do schroniska przez sponsorów!


OTO LINKI DO PETYCJI :
Zapraszam do dodania tej organizacji na listę kontaktów, dzięki czemu będziecie informowani o innych petycjach, które będziecie mogli podpisać i pomóc!

8 komentarzy:

 1. Jetem pod wrażeniem tego pięknego bloga .Obserwuję
  http://creativelylive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bycie wege jest dobre, jednak nie w stu procentach. Są dobre i złe strony takiego stylu życia. Dobre to takie, że mniej zwierząt cierpi, a złe takie, że te zwierzęta mogą nas potem zabić. Takie jest moje zdanie, być może się mylę, ale wiadome jest, że nie wszyscy na świecie będą wegetarianami.
  Super napisane!

  Zapraszam -> http://hot-schot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobrze, że wypowiedziałaś się na taki temat! Według mnie to straszne okrucieństwo jeść psie mięso, zabierać ludziom z domów psy, a później...(wiadomo).
  Niestety, ale takim ludziom źle życzę ;)
  Pozdrawiam
  http://tutajswiatsiekreci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham zwierzaki!
  Dobrze napisane,zgadzam się z Tobą w 100 %

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda regularnie biorę udział we wszelkich tego typu akcjach, zostaję o nich też zawsze powiadamiana mailowo, ale miło jest zobaczyć, że ktoś poza mną się tym przejmuje. Wielki plus dla Ciebie :-)
  Jestem weganką od około 1,5 roku i wciąż spotykam się z krytyką i wyśmiewaniem, ale trzeba być na to nastawionym wybierając ten styl życia. Przynajmniej żyję z poczuciem, że robię coś dobrego.
  Życzę Ci wszystkiego dobrego, pozdrawiam :)
  www.frankowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiamy zwierzęta ! :) Nie powinno się ich krzywdzić przecież one też maja prawo do życia i też maja uczucia <3 Pomagajmy im i przygarniajmy ze schronisk. Bardzo ładnie napisany post ^^ Pozdrawiamy i ślemy buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Zwierzęta czują tak samo jak ludzie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie krzywdzić tych słodziaków. Jednak wielu z nas krzywdzi je po prostu nie świadomie.

  Zapraszam do siebie ;) Trwa rozdanie, zapraszam do udziału ;)
  http://sisters-blonde.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham zwierzęta i nie wyobrażam sobie życia bez mojego psiaka. :)

  OdpowiedzUsuń